Bitter Dergisi Ekim Hukuk Bürosu Röportajı

Bitter Dergisi Ekim Hukuk Bürosu Röportajı

HAYALLERİNİZİN TASARIMA DÖNÜŞTÜĞÜ YER

Saud design yurt içi ve dışında; estetik, konfor ve fonksiyonelliğin ön plana çıktığı başarılı projelerle karşımıza çıkıyor.

Hayallerinizdeki villa,  ofis, otel, restoran gibi birçok projenin mimari tasarım ve uygulamalarını hayata geçirmeye devam eden Saud Design, Melisa Saud’un öncülüğünde tasarlanan projelerinde, hem modern hem klasik parçaları bir arada kullanıyor .Melisa Saud, Saud Design olarak asıl önceliklerinin; her daim şık, sıkıcı olmaktan uzak ve fonksiyonel mekanlar yaratmak olduğunu vurguladı.

İç mimar Melisa Saud öncülüğünde Saud Design tarafından Bakanlıklar’da yer alan hukuk bürosu, beyaz rengi temel alarak küçük renk dokunuşları ve doğal malzeme seçimleriyle yeniden kurgulandı.

Saud Design tasarımından önce mekanın duvarları tamamen koyu lambrilerle kaplanmıştı. Tavan yüksekliğinin alçak olmasından dolayı mekanı daha aydınlık gösterecek renk seçimleri yaptık. Bunun için beyaz ve diğer aydınlık renklerle tasarladığımız bir ofis kurgusunu çeşitli aksesuar ve dokularla yeniledik. Mekanı tamamen yenileyerek müşterinin mevcut mobilyalarını kullandık.

İlk olarak işe duvardaki lambrileri kaldırmakla başladık. Makam masasının arkasını kahverengi mermer ile döşeyerek daha samimi bir hava yakaladık. Karşı duvarı ise seçtiğimiz duvar kağıtlarıyla hareketlendirdik. Müşterimizin değer verdiği  objelerini ve belgelerini sergileyebilmesi için özel kitaplıklar tasarladık. Rafların içini spotlar ile aydınlatarak objeleri vurgulu hale getirdik.

 

 

Yazıyı Paylaş: