Hakkımızda

Hakkımızda

01

Melisa Saud

Kurucu – İç Mimar

Dünya genelinde tasarım, dekorasyon uygulama, mimarlık ve iç mimarlık firmasıyız. İş sürecimiz, alan analizi ve fizibilite çalışmalarımız ile başlar. Her projemiz de yeni özgün fikirler ve tasarımlar kullanır. Mimari projelerimizde teknolojiyi üst seviyede kullanmayı hedeflerken, modern anlayış çerçevesinde doğaya saygısını yitirmeden iş süreçlerimizi tamamlamayı amaçlamaktayız. Problemlerin çözümünde temel alınan ulusal ve uluslararası standartlar, mimari tasarım prensiplerimiz ile işverenimizin öneri, talep ve gereksinimlerinin harmanlanması sonucu şekillenir. Uygun alternatifler işverene 2 ve 3 boyutlu görseller halinde sunularak sunum aşamasında, günümüz teknolojisinin sağladığı olanaklardan faydalanılıp, işverenin yapıyı bitmiş hali ile hayal edebilmesi amaçlanır. Varsa, gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra seçilen tasarım geliştirilerek mimari proje haline getirilir.

Uygulama – imalat detaylarına kadar projelendirilen tasarımın, takibi yapılır ve İşveren bu konularda bilgilendirilir. Tamamlanan projenin, şantiye için tüm proje gereksinimleri hazırlanır. Yapının inşası boyunca kontrolörlük hizmeti üstlenilir. Bu şekilde; hayalinizdeki tasarımlar gerçeğe dönüştürülür.

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu firmamızda, müşteri – tasarımcı diyaloğuna özen gösterilerek hizmetler yerine getirilir. Projelerde karşılıklı değerlendirmeler sonucunda müşteri memnuniyeti sağlanana kadar, tasarım çalışması da sürdürülmektedir.

Saygılarımızla

Melisa Saud